Zielona szkoła. Biwaki i wyjazdy dla dzieci.

Camping Rusałka jest ciekawym miejscem do zorganizowania wycieczek szkolnych dla dzieci. Położony jest bezpośrednio nad jeziorem Święcajty w Węgorzewie. Ogromny teren ośrodka pozwala na organizację wszelkiego rodzaju zabaw oraz gier zespołowych. Na campingu usytuowana jest duża świetlica, w której znajduje się telewizor oraz stół do tenisa stołowego. Dzieci można ulokować w domkach campingowych lub w namiotach w zależności od rodzaju wycieczki. Na terenie campingu znajduje się również boisko sportowe do siatkówki, plaża z pomostem oraz sanitariaty. Cały ośrodek jest ogrodzony i monitorowany. Blisko jeziora przygotowanych jest kilka miejsc na ognisko, przy których można się zrelaksować i upiec kiełbaski.

Oferujemy nocleg, gastronomię oraz miły personel.

Skontaktuj się z nami.
Telefon: 517 521 543
e-mail: camping@cmazur.pl

Zakwaterowanie w domkach campingowych 4-osobowych (2 pokoje) z łazienką i aneksem kuchennym, wyżywienie w restauracji na terenie ośrodka.
Cena za osobę/noc:

Domki01.05.- 25.06
31.08.- 30.09
25.06 – 31.08
Nocleg49 zł72zł
Pole namiotowe
Nocleg30 zł40 zł

Jednorazowo możemy zapewnić pobyt 60 osobowej grupie /od 20 osób nocleg 1 opiekuna gratis/. Do dyspozycji plac zabaw, miejsce na ognisko,sala telewizyjna i świetlica , a korzystając z urządzeń na terenie ośrodka można organizować gry i zabawy sprawnościowe.